IFJÚSÁGI KÖZÉLET FEJLESZTÉSÉÉRT ALAPÍTVÁNY

Konferencia
Civil PM

Tisztelt Érdeklődők!

Tekintettel arra, hogy a közoktatási törvény 2004. augusztus 31-i határidőt szabott meg a pedagógiai programok átdolgozására és ezek elfogadására, jóváhagyására, Alapítványunkat több fenntartó is megkereste konkrét szakértői munka ügyében.

Mivel Alapítványunk belső munkatársai között közoktatási szakértő nem dolgozik, így e feladatot csak külső bedolgozók, alvállalkozók révén tudjuk ellátni. E szakértői feladatokra olyan szakértőket kerestünk, akik

•   szerepelnek a közoktatási szakértői névjegyzékben,

•   rendelkeznek megfelelő képzettséggel és felkészültséggel a jelen és jövő   kor kihívásait illetően,

•   és korábbi referenciáik, velünk való együttműködés révén

megfelelő bizalommal tudunk fordulni hozzájuk a fenti feladatok ellátása kapcsán.

Mindezek alapján a közoktatási szakértői feladatokat a következő térítési díjak szerint tudjuk elvállalni:

Szolgáltatás neve

Rövid jellemzés

Szolgálta-tatás egysége

Nettó ártartomány

ÁFA kulcs

Bruttó ár

Óvodai pedagógiai programjának szakértése

(SZJ 74.87)

Szakértői vélemény készítése a fenntartók részére az óvoda pedagógiai programjáról és mellékleteiről.

Általános Iskolai pedagógiai programjának szakértése

(SZJ 74.87)

Szakértői vélemény készítése a fenntartók részére az általános iskola (1-8/10. évf.) pedagógiai programjáról és mellékleteiről.

50.000-60.000 Ft.

Művészeti oktatási intézmény pedagógiai programjának szakértése

(SZJ 74.87)

Szakértői vélemény készítése a fenntartók részére a művészeti iskola pedagógiai programjáról és mellékleteiről.

40.000-50.000 Ft.

40.000-50.000 Ft.

Középiskola pedagógiai programjának szakértése

(SZJ 74.87)

Szakértői vélemény készítése a fenntartók részére a középiskolák (7/9. - 12. évf.) pedagógiai programjáról és mellékleteiről.

85.000 - Ft.

(külön egyeztetés javasolt a szakok és képzési formák miatt)

85.000- Ft.

Szakiskola pedagógiai programjának szakértése

(SZJ 74.87)

Szakértői vélemény készítése a fenntartók részére a Szakiskolák (9/11. - 12/13/14. évf.) pedagógiai programjáról és mellékleteiről.

85.000 - Ft.

(külön egyeztetés javasolt a szakok és képzési formák miatt)

85.000- Ft.

A fenti megbízások során igyekszünk a rugalmas és személyre szabott árképzési elvünket alkalmazni a szakértői munkák esetében. A fenti munkák a szakértők megbízási költségeit és az IKF Alapítvány koordinációs költségeit tartalmazzák.

Szükség esetén a fenti ártartományból felfelé irányba elmozdulunk, ha a szakértendő anyag terjedelme, vagy az intézmény mérete, a feladat komplexitása ezt így kívánja, vagy a fenntartó különleges igényei ezt szükségessé teszik. Erről a megrendelőt természetesen előzetesen tájékoztatjuk.

Lehetőséget nyújtunk arra is, hogy a fenntartók egy csomagban, azaz az összes szakértői munkát az Alapítvánnyal végeztessék el, ebben az esetben kedvezményes árszabás érvényesíthető, mely átlagosan 10-15 %-os engedményt jelent a bruttó térítési díjból.

(Az árszabás 2004. július 1-től visszavonásig érvényes!)

Honlap ] Fel ] Bemutatkozás ] Visszajelzés ] Referencia ] Partnereink ] Beszámolók ] Konferencia ] Civil PM ]

Webhelyünkkel és működésünkkel kapcsolatos kérdéseit és észrevételeit várjuk a következő címen: ikf@ikfalapitvany.hu

Utolsó módosítás: 2011.05.31.